Stoklar tükendi

Siyah Sele Zeytin – Edremit Cinsi (3 KG ambalaj net 2kg)

 145,00

SKU: SZ3 Etiketler: , ,

Zeytinin başlıca faydaları nelerdir?

Zeytinin birçok faydasından söz edilebilir. Ancak en çok bilinen faydası, bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Bununla beraber cilde olan faydası da önemlidir. Kozmetik sektörü tarafından zeytinyağının ana madde olarak tercih edilmesinin sebebi, zeytinin cilt hücrelerinin yenileyici asitlere sahip olmasıdır.

Stokta yok

Siyah Sele Zeytin (3 KG)

Siyah zeytin, ülkemizde e çok tercih edilen zeytin türlerinden birisidir. Tadı ve kalitesi nedeniyle her kahvaltı için vazgeçilmez bir gıdadır. Türk damak zevkine hitap eden siyah zeytinleri üretmek için en doğal ve modern yöntemleri kullanarak, kahvaltılarınız için vazgeçilmez zeytinleri sizlere sunuyoruz. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli bir gıdayı ifade eden siyah zeytin içerdiği vitamin ve mineraller açısından her yaş grubunun rahatlıkla tüketebileceği gıdalar içerisinde yer alıyor.

Yeşil zeytinle siyah zeytin arasında fark var mı?

Geleneksel zeytin tüketme alışkanlığımızı en iyi yansıtan zeytin türü, siyah olanıdır. Yeşil zeytin türü; çizik, yarık ve biberli gibi çeşitlere sahip olarak sonradan ortaya çıkmıştır. Ancak siyah zeytin için de aynı uygulamaların yavaş yavaş başladığını ifade edebiliriz. Bir diğer fark da, zeytin ağacı meyvesinin tam olgunlaştığı sırada hasadı yapılan siyah zeytindir. Yeşil zeytin için hasat zamanı olgunlaşmadan önceki devredir.

Not: Net ağırlık 2 kg.

Ağırlık 3 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Sele Zeytin – Edremit Cinsi (3 KG ambalaj net 2kg)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.