Stoklar tükendi

Yeşil Çizik Zeytin – Edremit Cinsi (3 KG)

 110,00

SKU: YZ3 Etiketler: , ,

Zeytinin bazı faydaları

Zeytin, iyi bir cilde sahip olmak isteyenler için tüketilebilecek bir gıdadır. Cildi nemlendiren ve cildin yaşlanmasını geciktiren asitlere sahiptir. Saç dökülmesini ve saçta kepek oluşumunu da engeller. Kan dolaşımını hızlandırır ve kan şekerini düzenler. Uzmanlar tarafından zeytinin sindirim sistemine olan faydası da kanıtlanmıştır.

Stokta yok

Olivesa Yeşil Çizik Zeytin (3 KG)

En iyi zeytin bahçelerinden toplanan meyvelerin hasadından oluşan yeşil zeytin, kahvaltılarınızın eşsiz bir lezzeti haline geliyor. Zengin mineral ve vitamin kaynağı olması nedeniyle her kahvaltıda mutlaka tüketilmesi gereken gıdalar arasında yer alan zeytin için en iyi tercihlerden birisi yeşil zeytindir. Zeytin ağacının meyvesinin siyahlaşmadan önce hasat edilmesiyle elde edilen yeşil zeytinler, hiçbir katkı maddesine maruz bırakılmadan modern paketleme sistemleriyle el değmeden paketlenerek, sizlere ulaştırılıyor.Bu eşsiz lezzet Sarıbaş Mandıra Üretimiyle ve Olivesa aracılığı ile sizlere sunuluyor.

Neden yeşil zeytini tercih etmelisiniz?

Zeytinin birçok faydası vardır. Hatta zeytin yaprağının bile insan sağlığı açısından faydaları kanıtlanmış ve bu nedenle zeytin yaprak çayları yapılmıştır. Zeytinin yaprağı, yağı ve kendisi yüzyıllardır insanlar için önemi bir vitamin-mineral deposu olmuştur. Hem ucuz olması hem de herkes tarafından kolayca tüketilen ve sindirilebilen özelliklere sahip olması nedeniyle tercih edilmelidir. Yapılan araştırmalar, zeytin çekirdeğinin de faydalı olduğunu ortaya çıkarmıştır. Dolayısıyla zeytinin çekirdeğiyle yenmesi daha doğru bir tüketim şeklidir.

Net ağırlık 3.240 gr.

Süzme ağırlık 2.110 gr.

Ağırlık 3 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yeşil Çizik Zeytin – Edremit Cinsi (3 KG)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.