Stoklar tükendi

Yeşil Çizik Zeytin – Edremit Cinsi (5 KG)

 175,00

SKU: YZ5

Zeytin tüketim tavsiyesi

Kahvaltılardan eksik edilmeyen zeytinin her öğünde tüketilmesi alışkanlık haline getirilmelidir. Sade olarak tüketilebileceği gibi, çeşitli baharat ve zeytinyağıyla karıştırılarak da tüketilebilir. Salatada da oldukça fazla tercih edilmektedir ve oldukça sağlıklıdır.

Stokta yok

Olivesa Yeşil Çizik Zeytin (5 KG)

Kahvaltı alışkanlıklarımız içerisinde zeytinin yeri ve tahtı hiçbir zaman sarsılmaz. Özelikle sofralarımızda tadıyla damaklarımızı hoş eden zeytinlerin yeri ayrıdır. Bu tür zevki her zaman sunabilmek adına üretilen yeşil zeytinlerimiz, üretiminden hasadına kadar yüksek kalite standartları içerisinde işlem görüyor. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal olarak üretilen yeşil zeytinler, sofralarınız için damak zevkinize hitap edecek bir lezzetle yola çıkıyor.Şimdi bu eşsiz lezzet Sarıbaş Mandıra üretimi ve Olivesa aracılığı ile sizlerle buluşuyor.

Yeşil zeytin yemek için cazip nedenler

Uzmanlar, yeşil zeytin tüketimine yönelik önemli teşviklerde bulunur. Daha doğrusu, zeytinin her türü sağlıklı olduğu için tüketilmesi teşvik edilir. Hatta çocuklara da yeme alışkanlığının kazandırılması gerekir. Çünkü içeriğindeki mineral ve vitaminler düşünüldüğünde gelişim çağındakiler için birçok fayda sağlar.

Bununla beraber cilt güzelliğine dikkat edenler, kuru cilde sahip olanlar, saçları dökülenler, sindirim sisteminde rahatsızlığı olanlar veya kan şekerini dengelemek isteyenler için de zeytin önemli bir gıda maddesidir. Çok eski zamanlardan beri insanların tükettiği zeytin, insan sağlığına yönelik faydası nedeniyle sofralardan eksik edilmeyen bir meyve olmuştur.

Net ağırlık 5.445 gr.

Süzme ağırlık 3.640 gr.

Ağırlık 5 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yeşil Çizik Zeytin – Edremit Cinsi (5 KG)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.