Stoklar tükendi

Erken Hasat Taze Sıkım Zeytinyağı 5 Litre (Filtresiz)

 400,00

SKU: EHF05 Etiket:

Erken Hasat Zeytinyağı,ilk hasat yeşil zeytinlerden elde edilen günlük toplanıp günlük işlenen (taze) doğal haliyle tüketilebilen, rengi yeşilimsi olan kesinlikle mükemmel tat ve aroması bulunan asit içeriği en çok %0.8 olan zeytinyağıdır.

Stokta yok

Erken Hasat Zeytinyağı Lezzeti

Sızma zeytinyağlarının aksine erken hasat edilerek yağı çıkarılan yeşil zeytinlerden elde edilen yağdır. Olgunlaşmasını tamamlama evresinde bulunan zeytinlerden elde edilen zeytinyağı, sızma zeytinyağına göre buruk tatlıdır. Son zamanlarda tadıyla ve yemeklere kattığı lezzetle popüler zeytinyağı ürünleri arasına girmektedir.

Erken hasattan gelen zenginlik
Zeytinyağı içerisindeki minerallerden dolayı daha sağlıklıdır. Rafine edilmiş bulunan yağlar gibi kalbe veya damarlara zarar vermez. Doğal yöntemlerle üretimi yapılarak piyasaya sürülür. Bundan dolayı küçük büyük demeden herkesçe rahatlıkla tüketilebilir. Her türlü yemekte ve kahvaltılarda tüketilebilecek sağlıklı temel gıda ürünüdür.

Olivesa erken hasat ürünleri
Olivesa, erken hasat zeytinyağı ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Sofralarınızda erken hasat zeytinyağı ürünlerinin eşsiz lezzetine Olivesa imkanlarıyla kavuşabilirsiniz. Arzunuza göre bir litrelik, bir buçuk ve beş litrelik erkan hasat zeytinyağı ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı, kaliteli, doğal ve lezzetli zeytinyağlarıyla daha sağlıklı bir beslenme tarzına kavuşun!

NOT:Ürün filtresiz olup ilk çıktığı halindedir.Bu sebeple ambalaj dibinde tortu yapabilir.

Ağırlık 5 kg
MPN

OLVSEHZF00005

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Erken Hasat Taze Sıkım Zeytinyağı 5 Litre (Filtresiz)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.