Erken Hasat Zeytinyağı 5 Litre

(1 müşteri değerlendirmesi)

 400,00

Erken Hasat Zeytinyağı,ilk hasat yeşil zeytinlerden elde edilen günlük toplanıp günlük işlenen (taze) doğal haliyle tüketilebilen, rengi yeşilimsi olan kesinlikle mükemmel tat ve aroması bulunan asit içeriği en çok %0.8 olan zeytinyağıdır.

Stokta

Erken Hasat Zeytinyağı Lezzeti

Sızma zeytinyağlarının aksine erken hasat edilerek yağı çıkarılan yeşil zeytinlerden elde edilen yağdır. Olgunlaşmasını tamamlama evresinde bulunan zeytinlerden elde edilen zeytinyağı, sızma zeytinyağına göre buruk tatlıdır. Son zamanlarda tadıyla ve yemeklere kattığı lezzetle popüler zeytinyağı ürünleri arasına girmektedir.

Erken hasattan gelen zenginlik
Zeytinyağı içerisindeki minerallerden dolayı daha sağlıklıdır. Rafine edilmiş bulunan yağlar gibi kalbe veya damarlara zarar vermez. Doğal yöntemlerle üretimi yapılarak piyasaya sürülür. Bundan dolayı küçük büyük demeden herkesçe rahatlıkla tüketilebilir. Her türlü yemekte ve kahvaltılarda tüketilebilecek sağlıklı temel gıda ürünüdür.

Olivesa erken hasat ürünleri
Olivesa, erken hasat zeytinyağı ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Sofralarınızda erken hasat zeytinyağı ürünlerinin eşsiz lezzetine Olivesa imkanlarıyla kavuşabilirsiniz. Arzunuza göre bir litrelik, bir buçuk ve beş litrelik erkan hasat zeytinyağı ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı, kaliteli, doğal ve lezzetli zeytinyağlarıyla daha sağlıklı bir beslenme tarzına kavuşun!

Ağırlık 5 kg

Erken Hasat Zeytinyağı 5 Litre için 1 değerlendirme

  1. Gülseren

    Salatalarımız için kullandık yeşil rengi ve yakıcılığı ile gerçekten erken hasat olduğunu anlayabiliyorsunuz

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.