Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre

 375,00

SKU: NS5 Etiketler: ,

Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre – Hasat zamanı tek tek elle toplanan zeytinlerin aynı gün içerisinde fabrikaya ulaştırılıp içerisindeki yağın tamamen doğal yöntemlerle ayrıştırılması ve posasından ayırmak için filtrelenmesi sonrası ambalajlanır.

Stokta

Naturel Sızma Zeytinyağı Nedir?

Organik tarımın insan sağlığı üzerindeki etkileri dikkate alınmaya değerdir. Klasik tarım yöntemleriyle beraber kullanıla gelen kimyasal içerikli ilaçlamalardan elde edilen hasat, insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu şekilde üretilen her gıda, zamanla insanı bir takım sağlık problemleriyle karşı karşıya bırakabilir. Naturel sızma zeytinyağı ise, klasik tarımın aksine organik ve doğal tarım ürünlerinin en önemli gıdasıdır. İnsan sağlığına fayda sunan ve bağışıklık direncini arttıran besindir.

Daha sağlıklı bir hayat için naturel sızma zeytinyağı Olivesa, organik tarım çözümleriyle naturel sızma zeytinyağı ürünlerini Türkiye’ye sunmaktadır. Birbirinden farklı zeytinyağı ürünleriyle sofralarınıza sağlığı getirmektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bütçenize dost çözümler ortaya koymaktadır. Sağlık, kalite ve enfes lezzete Olivesa markasının kaliteli üretim süreciyle elde edilen naturel sızma zeytinyağıyla sahip olun.

Olivesa, zeytinyağındaki tecrübe ve deneyimlerini müşterini memnuniyetini sağlayacak şekilde kullanmakta ve en lezzetli ürünleri tüketiciye sunmaktadır. Gerçek bir zeytinyağı için gerçek bir zeytinyağı markası Olivesa!

Ağırlık 5 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.