Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Litre

(1 müşteri değerlendirmesi)

 400,00

SKU: SS5 Etiketler: ,

Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Litre – Hasat zamanı tek tek elle toplanan zeytinlerin aynı gün içerisinde fabrikaya ulaştırılıp içerisindeki yağın tamamen doğal yöntemlerle ayrıştırılması ve posasından ayırmak için filtrelenmesi sonrası ambalajlanır.

Stokta

Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Litre
Normal zeytinyağı üretiminden farklı sıcaklık değerlerinde sıkım yapılarak elde edilen zeytinyağı türüdür. Kalitesine diğer zeytinyağı ürünlerine göre çok daha iyidir. İçerisindeki mineral ve faydalı maddeler bakımından daha zengindir. Soğuk sıkım zeytinyağı hasat zamanı gelmiş ve olgunlaşmış zeytinler üzerinde işlem yapılarak elde edilir. Doğal yöntemler kullanılır. İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir yöntem üretim esnasında kullanılmaz.

Olivesa ile lezzetli soğuk sıkım zeytinyağı
Soğuk sıkım zeytinyağı ürünleri diğer zeytinyağı ürünlerine göre lezzetlidir. Ancak çok fazla bir fark olduğunu söylemek zordur. Soğuk sıkım zeytinyağı gurme ürünleri içerisinde popülerleşmeye başlamıştır.
Olivesa, doğal tarım yöntemlerini kullanarak müşterileri için en iyi zeytinyağlarını üretmektedir. Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli zeytinyağları Balıkesir zeytin bahçelerinden elde edilen benzersiz hasatla gerçekleşmektedir. Soğuk sıkım yöntemi kullanılarak, daha zengin içeriğe sahip zeytinyağları müşterilere sunulmaktadır.

Ağırlık 5 kg

Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Litre için 1 değerlendirme

  1. Seyhan

    Aroması güzel kargo özenli ve hızlı gönderim teşekkürler olivesa

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.